Schubert Radek

TJ Slavoj Skřivany
Dres
9
čvc 10, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 13, 2007

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
801
Hodnocení
6,52
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 1. A třída čvn 7 Sokol Stěžery P 3 - 1 93 1 0 0 6,0
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 31 Sokol Třebeš "B" P 3 - 2 92 0 1 0 4,7
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 23 Lokomotiva Hradec Králové R 2 - 2 48 0 1 0 5,3
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 17 Jiskra Hořice P 6 - 0 45 0 0 0 5,7
  5. AGRO CS 1. A třída kvě 10 Trutnov "B" P 3 - 4 18 0 0 0 6,1
  6. AGRO CS 1. A třída dub 25 Česká Skalice P 0 - 2 78 0 0 0 5,3
  7. AGRO CS 1. A třída dub 19 Lázně Bělohrad P 5 - 0 65 0 0 0 5,3
  8. AGRO CS 1. A třída dub 11 Nové Město nad Metují P 1 - 4 84 0 0 0 5,0
  9. AGRO CS 1. A třída dub 4 Slavia Hradec Králové "B" P 3 - 2 88 0 0 0 5,2
  10. AGRO CS 1. A třída bře 28 Cidlina Nový Bydžov "B" P 0 - 1 61 0 0 0 5,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 801 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
801 801
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,52 6,52

Útok

Góly
3 0,34
Góly ze hry
3 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
20 2,25
Obdržené góly na hřišti
14 1,57
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,67
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
3 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 81 % Hodnocení 91 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 66 %

Sezóny

Ročníky
Slavoj Skřivany 2026/2027 93801306,52
Slavoj Skřivany 2025/2026 2551 755505,82
AGRO CS 1. A třída 2551 755505,82
Slavoj Skřivany 2024/2025 2181 722306,92
Slavoj Skřivany 2023/2024 2582 230206,66
Slavoj Skřivany 2022/2023 25162 133507,12
Slavoj Skřivany 2021/2022 24182 185716,94
Slavoj Skřivany 2020/2021 95740406,79
Slavoj Skřivany 2019/2020 1213883407,99
Slavoj Skřivany 2018/2019 24152 096706,94
Slavoj Skřivany 2017/2018 25162 249806,61
Sokol Nepolisy 2015/2016 1471 235106,33
1. A třída 1471 235106,33
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení