Dres
15
zář 12, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2024

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
790
Hodnocení
6,36
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor srp 12, 2022 Kostelec nad Orlicí V 3 - 1 45 0 0 0 6,8
  2. M GROUP CZ Krajský přebor srp 7, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 6 - 1 90 0 0 0 4,9
  3. MIACOM Krajský přebor čvn 12, 2022 Kostelec nad Orlicí V 5 - 2 91 0 0 0 7,1
  4. MIACOM Krajský přebor čvn 4, 2022 Vysoká nad Labem V 0 - 2 93 1 1 0 8,4
  5. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Dobruška V 2 - 1 92 0 0 0 6,8
  6. MIACOM Krajský přebor kvě 20, 2022 Libčany V 1 - 4 91 1 0 0 8,1
  7. MIACOM Krajský přebor kvě 15, 2022 Cidlina Nový Bydžov V 3 - 1 98 0 0 0 7,1
  8. MIACOM Krajský přebor dub 24, 2022 Jičín P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  9. MIACOM Krajský přebor dub 17, 2022 Vrchlabí P 3 - 1 48 0 0 0 5,2
  10. MIACOM Krajský přebor dub 10, 2022 Spartak Police nad Metují V 3 - 0 91 1 0 0 8,4
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 790 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
790 790
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,36 6,36

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
28 3,19
Obdržené góly na hřišti
16 1,82
Rozdíl skóre na hřišti
12 1,37
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,34

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 45 % 76 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 55 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 90790006,36
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 1891 606207,39
Jiskra Hořice 2023/2024 1461 319006,68
Jiskra Hořice 2022/2023 2141 845406,31
Jiskra Hořice 2021/2022 113950106,90
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 97759107,30
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 74633107,10
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 1321 146207,02
AM GNOL 1. A třída 1321 146207,02
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 21111 915207,11
AM GNOL 1. A třída 21111 915207,11
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 19131 678107,57
Kratonohy 2016/2017 52455006,76
Fortuna Divize C 20183005,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení