AM GNOL 1. A třída
6. liga
Všechny ročníky
Historická tabulka
| # | Klub | Z | Roč. | V | R | P | V | VP | R | PP | P | Skóre | +/– | +/– /Z | B | B/Z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. |
SK RoudniceRoudnice
|
262 | 10 | 158 | 22 | 82 | 140 | 18 | 9 | 13 | 82 | 627:403 | +224 | +0,85 | 478 | 1,82 |
| 2. |
SK Bystřian KunčiceBystřian Kunčice
|
301 | 12 | 136 | 34 | 131 | 126 | 10 | 18 | 16 | 131 | 673:720 | -47 | -0,16 | 432 | 1,44 |
| 3. |
FC Nový Hradec KrálovéNový Hradec Králové
|
278 | 10 | 118 | 33 | 127 | 108 | 10 | 17 | 16 | 127 | 591:638 | -47 | -0,17 | 377 | 1,36 |
| 4. |
MFK TrutnovTrutnov
|
263 | 10 | 112 | 38 | 113 | 86 | 26 | 21 | 17 | 113 | 542:612 | -70 | -0,27 | 348 | 1,32 |
| 5. |
SK Lázně BělohradLázně Bělohrad
|
172 | 7 | 106 | 16 | 50 | 98 | 8 | 11 | 5 | 50 | 449:274 | +175 | +1,02 | 326 | 1,90 |
| 6. |
TJ Sokol TřebešSokol Třebeš
|
190 | 7 | 92 | 28 | 70 | 84 | 8 | 21 | 7 | 70 | 350:310 | +40 | +0,21 | 296 | 1,56 |
| 7. |
FK ČernilovČernilov
|
189 | 7 | 90 | 22 | 77 | 79 | 11 | 11 | 11 | 77 | 370:336 | +34 | +0,18 | 281 | 1,49 |
| 8. |
SK Česká SkaliceČeská Skalice
|
141 | 6 | 91 | 17 | 33 | 80 | 11 | 6 | 11 | 33 | 386:209 | +177 | +1,26 | 279 | 1,98 |
| 9. |
TJ Slovan BroumovSlovan Broumov
|
209 | 9 | 90 | 23 | 96 | 75 | 15 | 13 | 10 | 96 | 372:494 | -122 | -0,58 | 278 | 1,33 |
| 10. |
TJ Lokomotiva Hradec KrálovéLokomotiva Hradec Králové
|
181 | 8 | 87 | 17 | 77 | 70 | 17 | 7 | 10 | 77 | 401:408 | -7 | -0,04 | 261 | 1,44 |
| 11. |
SK Týniště nad OrlicíTýniště nad Orlicí
|
142 | 6 | 81 | 16 | 45 | 72 | 9 | 0 | 16 | 45 | 365:257 | +108 | +0,76 | 250 | 1,76 |
| 12. |
SK SobotkaSobotka
|
171 | 7 | 82 | 16 | 73 | 69 | 13 | 0 | 16 | 73 | 359:415 | -56 | -0,33 | 249 | 1,46 |
| 13. |
FK NáchodNáchod
|
181 | 8 | 81 | 11 | 89 | 68 | 13 | 0 | 11 | 89 | 376:448 | -72 | -0,40 | 241 | 1,33 |
| 14. |
FC VrchlabíVrchlabí
|
120 | 4 | 70 | 13 | 37 | 68 | 2 | 11 | 2 | 37 | 293:181 | +112 | +0,93 | 221 | 1,84 |
| 15. |
SK Třebechovice pod OrebemTřebechovice pod Orebem
|
203 | 8 | 70 | 18 | 115 | 56 | 14 | 6 | 12 | 115 | 287:518 | -231 | -1,14 | 214 | 1,05 |
| 16. |
MFK Nové Město nad MetujíNové Město nad Metují
|
183 | 8 | 62 | 25 | 96 | 51 | 11 | 11 | 14 | 96 | 338:440 | -102 | -0,56 | 200 | 1,09 |
| 17. |
SK Sparta ÚpiceSparta Úpice
|
120 | 4 | 58 | 10 | 52 | 44 | 14 | 0 | 10 | 52 | 232:277 | -45 | -0,38 | 170 | 1,42 |
| 18. |
TJ Sokol StěžerySokol Stěžery
|
129 | 5 | 49 | 23 | 57 | 46 | 3 | 21 | 2 | 57 | 250:312 | -62 | -0,48 | 167 | 1,29 |
| 19. |
FK Kostelec nad OrlicíKostelec nad Orlicí
|
99 | 4 | 43 | 18 | 38 | 43 | 0 | 18 | 0 | 38 | 233:207 | +26 | +0,26 | 147 | 1,48 |
| 20. |
RMSK Cidlina Nový BydžovCidlina Nový Bydžov
|
99 | 4 | 39 | 26 | 34 | 39 | 0 | 26 | 0 | 34 | 209:174 | +35 | +0,35 | 143 | 1,44 |
| 21. |
FC Slavia Hradec KrálovéSlavia Hradec Králové
|
99 | 4 | 39 | 26 | 34 | 39 | 0 | 26 | 0 | 34 | 197:163 | +34 | +0,34 | 143 | 1,44 |
| 22. |
TJ Sokol ŽelezniceSokol Železnice
|
60 | 2 | 40 | 10 | 10 | 40 | 0 | 6 | 4 | 10 | 183:64 | +119 | +1,98 | 130 | 2,17 |
| 23. |
TJ Sokol NepolisySokol Nepolisy
|
112 | 5 | 43 | 10 | 59 | 34 | 9 | 0 | 10 | 59 | 223:345 | -122 | -1,09 | 130 | 1,16 |
| 24. |
TJ Jiskra HořiceJiskra Hořice
|
60 | 2 | 39 | 10 | 11 | 37 | 2 | 8 | 2 | 11 | 141:69 | +72 | +1,20 | 125 | 2,08 |
| 25. |
SK SolniceSolnice
|
53 | 3 | 38 | 4 | 11 | 37 | 1 | 0 | 4 | 11 | 161:70 | +91 | +1,72 | 117 | 2,21 |
| 26. |
Spartak Police nad MetujíSpartak Police nad Metují
|
60 | 2 | 35 | 7 | 18 | 32 | 3 | 0 | 7 | 18 | 157:134 | +23 | +0,38 | 109 | 1,82 |
| 27. |
SK MiletínMiletín
|
90 | 3 | 33 | 9 | 48 | 27 | 6 | 4 | 5 | 48 | 142:248 | -106 | -1,18 | 102 | 1,13 |
| 28. |
TJ Sokol Bílá TřemešnáSokol Bílá Třemešná
|
90 | 3 | 33 | 7 | 50 | 28 | 5 | 0 | 7 | 50 | 177:257 | -80 | -0,89 | 101 | 1,12 |
| 29. |
FK KopidlnoKopidlno
|
60 | 2 | 22 | 12 | 26 | 22 | 0 | 12 | 0 | 26 | 116:137 | -21 | -0,35 | 78 | 1,30 |
| 30. |
FK Vysoká nad LabemVysoká nad Labem
|
30 | 1 | 23 | 4 | 3 | 23 | 0 | 4 | 0 | 3 | 112:40 | +72 | +2,40 | 73 | 2,43 |
| 31. |
SK LibčanyLibčany
|
30 | 1 | 24 | 1 | 5 | 20 | 4 | 0 | 1 | 5 | 93:39 | +54 | +1,80 | 69 | 2,30 |
| 32. |
TJ Tatran HostinnéTatran Hostinné
|
60 | 2 | 22 | 4 | 34 | 16 | 6 | 0 | 4 | 34 | 99:185 | -86 | -1,43 | 64 | 1,07 |
| 33. |
SK DobruškaDobruška
|
30 | 1 | 21 | 0 | 9 | 20 | 1 | 0 | 0 | 9 | 101:42 | +59 | +1,97 | 62 | 2,07 |
| 34. |
FK KratonohyKratonohy
|
30 | 1 | 20 | 3 | 7 | 19 | 1 | 0 | 3 | 7 | 105:53 | +52 | +1,73 | 62 | 2,07 |
| 35. |
FC Spartak KobyliceSpartak Kobylice
|
60 | 2 | 19 | 6 | 35 | 16 | 3 | 0 | 6 | 35 | 104:176 | -72 | -1,20 | 60 | 1,00 |
| 36. |
TJ Velké PoříčíVelké Poříčí
|
54 | 3 | 19 | 7 | 28 | 12 | 7 | 0 | 7 | 28 | 84:138 | -54 | -1,00 | 57 | 1,06 |
| 37. |
FC Olympia Hradec Králové 1901Olympia Hradec Králové 1901
|
30 | 1 | 16 | 3 | 11 | 13 | 3 | 0 | 3 | 11 | 91:79 | +12 | +0,40 | 48 | 1,60 |
| 38. |
FK JaroměřJaroměř
|
24 | 2 | 14 | 0 | 10 | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 48:33 | +15 | +0,63 | 40 | 1,67 |
| 39. |
TJ VelichovkyVelichovky
|
30 | 1 | 6 | 6 | 18 | 6 | 0 | 6 | 0 | 18 | 40:71 | -31 | -1,03 | 24 | 0,80 |
| 40. |
SK Spartak HajniceSpartak Hajnice
|
9 | 1 | 4 | 5 | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 21:13 | +8 | +0,89 | 17 | 1,89 |
| 41. |
SK Červený KostelecČervený Kostelec
|
9 | 1 | 5 | 2 | 2 | 5 | 0 | 2 | 0 | 2 | 24:19 | +5 | +0,56 | 17 | 1,89 |
| 42. |
TJ Slavoj SkřivanySlavoj Skřivany
|
30 | 1 | 4 | 5 | 21 | 4 | 0 | 5 | 0 | 21 | 38:80 | -42 | -1,40 | 17 | 0,57 |
| 43. |
FK FC České MeziříčíČeské Meziříčí
|
30 | 1 | 3 | 4 | 23 | 3 | 0 | 0 | 4 | 23 | 27:86 | -59 | -1,97 | 13 | 0,43 |
| 44. |
TJ Slavoj Předměřice nad LabemSlavoj Předměřice nad Labem
|
9 | 1 | 1 | 1 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 | 11:24 | -13 | -1,44 | 4 | 0,44 |
Součet všech ročníků soutěže, body tak, jak v každém ročníku platily. Pořadí body, rozdíl skóre a vstřelené góly.