‹

Statistiky týmů

?

Jiskra Hořice vede AM GNOL 1. A třída za všechny ročníky v žebříčku „Nejvyšší návštěva“ s hodnotou 710.

Nejvyšší návštěva
  1. 1 Jiskra Hořice 710
  2. 2 Lázně Bělohrad 650
  3. 3 Spartak Police nad Metují 610
  4. 4 Sokol Stěžery 490
  5. 5 Jaroměř 425
  6. 6 Sokol Železnice 407
  7. 7 Slovan Broumov 390
  8. 8 Velké Poříčí 351
  9. 9 Solnice 350
  10. 9 Vrchlabí 350
  11. 11 Sobotka 325
  12. 12 Náchod 324
  13. 13 Sokol Třebeš 310
  14. 13 Třebechovice pod Orebem 310
  15. 15 Kopidlno 308
  16. 15 Libčany 308
  17. 17 Bystřian Kunčice 306
  18. 18 Tatran Hostinné 301
  19. 19 Miletín 300
  20. 19 Spartak Kobylice 300
  21. 21 Roudnice 280
  22. 22 Lokomotiva Hradec Králové 250
  23. 22 Sparta Úpice 250
  24. 22 Česká Skalice 250
  25. 25 Týniště nad Orlicí 230
  26. 25 Vysoká nad Labem 230
  27. 27 Velichovky 222
  28. 28 Nový Hradec Králové 220
  29. 28 Slavoj Skřivany 220
  30. 30 Červený Kostelec 210
  31. 31 Trutnov 205
  32. 32 Nové Město nad Metují 200
  33. 32 Slavia Hradec Králové 200
  34. 32 Sokol Bílá Třemešná 200
  35. 35 Cidlina Nový Bydžov 195
  36. 36 Kostelec nad Orlicí 186
  37. 37 České Meziříčí 180
  38. 38 Dobruška 160
  39. 38 Sokol Nepolisy 160
  40. 40 Kratonohy 150
  41. 40 Spartak Hajnice 150
  42. 40 Černilov 150
  43. 43 Olympia Hradec Králové 1901 145
  44. 44 Slavoj Předměřice nad Labem 120