‹

Statistiky týmů

Sokol Železnice vede AM GNOL 1. A třída za všechny ročníky v žebříčku „Obdržené góly na zápas“ s hodnotou 1,1.

Obdržené góly na zápas
  1. 1 Sokol Železnice 1,1
  2. 2 Jiskra Hořice 1,2
  3. 3 Libčany 1,3
  4. 3 Solnice 1,3
  5. 3 Vysoká nad Labem 1,3
  6. 6 Dobruška 1,4
  7. 6 Jaroměř 1,4
  8. 6 Spartak Hajnice 1,4
  9. 9 Roudnice 1,5
  10. 9 Vrchlabí 1,5
  11. 9 Česká Skalice 1,5
  12. 12 Lázně Bělohrad 1,6
  13. 12 Slavia Hradec Králové 1,6
  14. 12 Sokol Třebeš 1,6
  15. 15 Cidlina Nový Bydžov 1,8
  16. 15 Kratonohy 1,8
  17. 15 Týniště nad Orlicí 1,8
  18. 15 Černilov 1,8
  19. 19 Kostelec nad Orlicí 2,1
  20. 19 Červený Kostelec 2,1
  21. 21 Spartak Police nad Metují 2,2
  22. 22 Kopidlno 2,3
  23. 22 Lokomotiva Hradec Králové 2,3
  24. 22 Nový Hradec Králové 2,3
  25. 22 Sparta Úpice 2,3
  26. 22 Trutnov 2,3
  27. 27 Bystřian Kunčice 2,4
  28. 27 Nové Město nad Metují 2,4
  29. 27 Slovan Broumov 2,4
  30. 27 Sobotka 2,4
  31. 27 Sokol Stěžery 2,4
  32. 27 Velichovky 2,4
  33. 33 Náchod 2,5
  34. 34 Olympia Hradec Králové 1901 2,6
  35. 34 Třebechovice pod Orebem 2,6
  36. 34 Velké Poříčí 2,6
  37. 37 Slavoj Předměřice nad Labem 2,7
  38. 37 Slavoj Skřivany 2,7
  39. 39 Miletín 2,8
  40. 40 Sokol Bílá Třemešná 2,9
  41. 40 Spartak Kobylice 2,9
  42. 40 České Meziříčí 2,9
  43. 43 Sokol Nepolisy 3,1
  44. 43 Tatran Hostinné 3,1