Halberštát Petr

Sokol Lhota pod Libčany
Dres
11
lis 16, 2000
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 15, 2026

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
8
Góly
10
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
732
Hodnocení
8,19
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída čvn 8, 2024 Bystřian Kunčice P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  2. 1. A třída čvn 2, 2024 Sokol Železnice P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  3. 1. A třída kvě 18, 2024 Vysoká nad Labem P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  4. 1. A třída kvě 11, 2024 Nové Město nad Metují P 3 - 1 93 1 0 0 6,0
  5. 1. A třída kvě 8, 2024 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 2 91 0 0 0 5,0
  6. 1. A třída kvě 4, 2024 Nový Hradec Králové P 6 - 1 90 1 1 0 5,5
  7. 1. A třída kvě 1, 2024 Třebechovice pod Orebem P 1 - 0 90 0 1 0 4,8
  8. 1. A třída dub 27, 2024 Slovan Broumov P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  9. 1. A třída dub 21, 2024 Roudnice R 2 - 2 91 1 1 0 6,6
  10. 1. A třída dub 14, 2024 Trutnov "B" R 3 - 3 93 1 0 0 7,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 732 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
732 732
Kapitánem
0 0
Hodnocení
8,19 8,19

Útok

Góly
10 1,23
Góly ze hry
10 1,23
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 4,80
Obdržené góly na hřišti
11 1,35
Rozdíl skóre na hřišti
28 3,44
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,37

Disciplína

Žluté karty
3 0,37
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 95 % 100 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 15 % Obrana 83 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lhota pod Libčany 2026/2027 810732308,19
Chlumec nad Cidlinou "B" 2025/2026 2091 691306,73
Chlumec nad Cidlinou 2024/2025 34122 6061106,51
Sokol Stěžery 2023/2024 28252 571906,49
1. A třída 28252 571906,49
Sokol Stěžery 2022/2023 29122 670606,39
AM GNOL 1. A třída 29122 670606,39
Sokol Stěžery 2021/2022 24141 946407,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení