Dres
77
pro 26, 2000
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 27, 2024

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
775
Hodnocení
7,29
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 11 Velichovky V 11 - 1 72 1 0 0 8,3
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Slavoj Teplice nad Metují V 3 - 5 97 1 0 0 7,9
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 27 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 92 0 0 0 7,1
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 13 Solnice V 5 - 2 94 0 0 0 7,0
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Vysoká nad Labem V 9 - 3 91 0 0 0 7,3
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Třebechovice pod Orebem V 1 - 3 94 1 0 0 8,0
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 23 Spartak Police nad Metují "B" V 2 - 0 93 1 0 0 8,3
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Spartak Opočno P 3 - 2 96 0 0 0 5,1
  9. JAKO 7. liga - skupina B srp 9 Spartak Kosičky V 8 - 1 46 0 0 0 6,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 2 Lokomotiva Meziměstí P 6 - 3 12 0 0 0 5,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 775 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
775 775
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,29 7,29

Útok

Góly
4 0,46
Góly ze hry
4 0,46
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
40 4,65
Obdržené góly na hřišti
15 1,74
Rozdíl skóre na hřišti
25 2,90
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,12

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 89 % 96 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 68 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2021/2022 – 2022/2023 3331 741206,06
Celkem 3331 741206,06
5. liga
Spartak Police nad Metují 2020/2021 71339106,51
Celkem 71339106,51
6. liga
Náchod "B" 2022/2023 134951005,77
Celkem 134951005,77
7. liga
Sokol Provodov 2024/2025 – 2026/2027 40123 380206,35
Celkem 40123 380206,35
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení