Šafránek Štěpán

MFK Nové Město nad Metují
Dres
14
zář 27, 2001
25 let
Země
CZEČesko
V klubu od
úno 22, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
4
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
657
Hodnocení
6,67
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 7, 2025 Spartak Opočno P 4 - 3 96 1 1 0 5,8
  2. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 31, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24, 2025 Slavoj Teplice nad Metují R 2 - 2 97 0 0 0 6,1
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 18, 2025 Lokomotiva Meziměstí V 7 - 0 66 1 0 0 8,4
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 10, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem V 5 - 1 62 1 0 0 8,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2025 Náchod "B" V 2 - 0 79 0 0 0 7,3
  7. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26, 2025 Sokol Dohalice V 1 - 0 22 0 0 0 6,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2025 Sokol Malšova Lhota V 2 - 0 90 1 0 0 8,8
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 5, 2025 České Meziříčí V 4 - 3 93 0 0 0 6,8
  10. JAKO 1. B třída - skupina B bře 30, 2025 Sokol Provodov V 2 - 5 96 0 0 0 7,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 657 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
657 657
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,67 6,67

Útok

Góly
4 0,55
Góly ze hry
4 0,55
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,60
Obdržené góly na hřišti
12 1,64
Rozdíl skóre na hřišti
7 0,96
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,14

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 84 % 86 % Hodnocení 80 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 59 %

Sezóny

Ročníky
Nové Město nad Metují 2026/2027 94657006,67
AGRO CS 6. liga 94657006,67
Nové Město nad Metují 2025/2026 2131 437206,25
AGRO CS 1. A třída 2131 437206,25
Nové Město nad Metují 2024/2025 2171 758116,93
Nové Město nad Metují 2023/2024 2712 403105,35
1. A třída 2712 403105,35
Nové Město nad Metují 2022/2023 1411 180005,95
AM GNOL 1. A třída 1411 180005,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení