Dres
2
čvn 10, 1991
35 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 29, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
783
Hodnocení
7,01
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 10 Lokomotiva Meziměstí V 4 - 2 93 2 0 0 9,6
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Vysoká nad Labem V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 27 Solnice P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 19 Sokol Provodov V 5 - 1 91 0 0 0 7,1
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Třebechovice pod Orebem V 1 - 2 94 0 1 0 6,5
  6. JAKO 7. liga - skupina B zář 5 Spartak Police nad Metují "B" V 4 - 2 97 1 1 0 8,0
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Spartak Opočno R 2 - 2 35 0 0 0 6,4
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 22 Spartak Kosičky V 2 - 1 95 0 1 0 6,5
  9. JAKO 7. liga - skupina B srp 16 Sokol Javornice V 2 - 4 93 0 1 0 6,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Častolovice V 2 - 4 92 0 0 0 7,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 783 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
783 783
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,01 7,01

Útok

Góly
3 0,34
Góly ze hry
3 0,34
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
23 2,64
Obdržené góly na hřišti
10 1,15
Rozdíl skóre na hřišti
13 1,49
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,11

Disciplína

Žluté karty
4 0,46
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 73 % 93 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 10 % Obrana 87 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Malšovice 2026/2027 93783407,01
Sokol Malšovice 2025/2026 2532 277806,18
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 1010006,10
Vysoká nad Labem 2024/2025 1021005,90
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 20111005,70
1. A třída 20111005,70
Slavia Hradec Králové "B" 2022/2023 23152 008707,62
Slavia Hradec Králové 2021/2022 2722 240106,73
Slavia Hradec Králové 2020/2021 71637006,99
Slavia Hradec Králové 2019/2020 101840215,74
Slavia Hradec Králové 2018/2019 1801 145605,95
Slavia Hradec Králové 2017/2018 2732 5041006,12
VOTROK Krajský přebor 2732 5041006,12
Slavia Hradec Králové 2016/2017 2722 476506,36
Slavia Hradec Králové 2015/2016 2842 428626,27
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení