Vilám Aleš

1. FK Nová Paka
Dres
8
lis 1, 1991
34 let
Země
CZEČesko
V klubu od
zář 1, 2023

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
10
Góly
4
V základní sestavě
10
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
802
Hodnocení
6,34
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 11 Dolní Kalná V 0 - 6 68 1 0 0 8,4
  2. JAKO 7. liga - skupina A říj 3 Lázně Bělohrad "B" P 0 - 3 46 0 0 0 5,2
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 26 Slavoj Skřivany R 1 - 1 93 0 1 0 5,6
  4. JAKO 7. liga - skupina A zář 19 Vrchlabí "B" P 1 - 4 56 0 0 0 5,2
  5. JAKO 7. liga - skupina A zář 12 Baník Rtyně R 1 - 1 92 0 1 0 5,7
  6. JAKO 7. liga - skupina A zář 5 Dvůr Králové nad Labem "B" P 3 - 1 92 1 0 0 5,7
  7. JAKO 7. liga - skupina A srp 29 Sokol Nepolisy V 4 - 0 90 0 0 0 7,4
  8. JAKO 7. liga - skupina A srp 23 Trutnov "B" P 2 - 1 78 1 0 0 6,0
  9. JAKO 7. liga - skupina A srp 15 Sokol Lužany V 6 - 4 94 1 0 0 7,7
  10. JAKO 7. liga - skupina A srp 8 Sokol Lovčice V 1 - 2 93 0 1 0 6,5
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 802 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
10 10
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
802 802
Kapitánem
10 10
Hodnocení
6,34 6,34

Útok

Góly
4 0,45
Góly ze hry
1 0,11
Góly z penalt
3 0,34

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,47
Obdržené góly na hřišti
18 2,02
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,45
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,22

Disciplína

Žluté karty
3 0,34
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 72 % Hodnocení 92 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 45 %

Sezóny

5. liga
Vrchlabí 2022/2023 1301 053105,43
Celkem 1301 053105,43
6. liga
Vrchlabí 2023/2024 1034005,10
Celkem 1034005,10
7. liga
Nová Paka 2023/2024 – 2026/2027 77146 8393116,11
Celkem 77146 8393116,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení